Weź udział w ankiecie i wygraj nagrody

Jesteś nauczycielem w szkole podstawowej? Zgłoś klasę do udziału w badaniu i odbierz nagrody dla siebie i uczniów. Pierwszych 2000 uczniów, którzy wezmą udział w badaniu wiedzy o Bałtyku nagrodzimy designersko ilustrowanym albumem edukacyjnym z informacjami o Morzu Bałtyckim i jego głębinach. Nauczyciele otrzymają ponadto książki kucharskie. Badanie nie jest skomplikowane. Wystarczy pobrać dokument z ankietą i zastosować się do poniższej instrukcji. Albumy trafią do zwycięzców na przełomie marca i kwietnia 2021.

Uwaga! W tym roku szkolnym badanie w klasach I-III zostało zakończone. Obecnie zbieramy ankiety przesyłane przez klasy IV-VI i VII-VIII. Klasy I-III zainteresowane udziałem w badaniu w kolejnym semestrze mogą dopisać się do listy mailingowej, by otrzymać informację o ponownym otwarciu badania. 

Instrukcje

Krok 1

Zanim rozpoczniesz zajęcia z uczniami, wybierz poziom nauczania dla którego chcesz pobrać ankiety. Wydrukuj komplet ankiet w ilości odpowiadającej liczbie uczniów.

Krok 2

Zanim rozpoczniesz zajęcia, rozdaj uczniom ankietę oznaczoną PRZED zajęciami. Po zrealizowaniu trzech lekcji na danym etapie nauczania, rozdaj uczniom ankietę PO zajęciach.

Krok 3

Zeskanuj komplet wypełnionych ankiet i odeślij na adres skarbybaltyku@naturalniebaltyckie.pl wraz z adresem do wysyłki nagród. Poinformujemy zwycięzców o wysyłce nagrody.

Do pobrania

Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w sprawie e-learningu oraz badania. Zadzwoń pod numer 691796548 lub napisz na adres skarbybaltyku@naturalniebaltyckie.pl

Napisz e-mail
Ciasteczka
Ciasteczka

W celu poprawy działania strony korzystamy z ciasteczek. Zakładamy, że Ci to nie przeszkadza. Jeśli przeszkadza, opuść naszą stronę.

Więcej